Історія нашого садочка

28 жовтня 1985 року гостинно відкрив двері для малечі дитячий ясла-садок «Журавлик» радгоспу «Великодимерський». До садочка приймали дітей від одного року. Кожна мама віддавала в дитячий садок найдорожче, найцінніший скарб – свою дитину. Щоб їй тут було затишно, щоб були створені всі умови – не гірші від домашніх, щоб руки чужої тьоті були такими ж лагідними, як і мамині руки. Колектив садочка прикладав чимало зусиль для того, щоб заклад відповідав усім нормам і стандартам, вимогам і побажанням батьків. ДНЗ «Журавлик» очолила молодий і кваліфікований працівник Гайдай Катерина Аксентівна. Підібрала і згуртувала гарний колектив, який не боявся ніякої роботи.

З 1988 року керівництво садочком взяла на себе Настич Лідія Михайлівна, яка майже п’ятнадцять років підтримувала всі кутки цього навчального закладу на своїх тендітних жіночих плечах.

В часи розпаду Радянського Союзу масово закривалися дитячі садки. От і в Великій Димерці з чотирьох дошкільних закладів залишився наш один. Це були найважчі часи як для колективу так і для самого садочка: низьке фінансування, затримка заробітної плати (більше 2 років), відключення електроенергії і т.д. Але «Журавлик» вистояв!!! Він не тільки виховував дошкільників, але й гостинно прийняв під своє крило учнів перших класів.

З 1996 року наш садочок перейшов на баланс Великодимерської сільської ради. Життя в садочку вирувало. Та потрібно було передати естафету керівництва. І знову ж потрібний мудрий керівник і наставник, яким стала Дзюба Наталія Григорівна, яка вже 12 років є його незмінним керівником.

У грудні 2010 року з урахуванням демографічної ситуації – ростом народжуваності – в садочку не вистачало місця для дошкільнят і тому першокласників було переведено до приміщення школи.

На сьогоднішній день у дошкільному навчальному закладі працює 7 груп, в яких виховується 235 дітей (при нормі наповнюваності 135). В садку працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог, медична сестра, логопед та технічні працівники. Дякуючи селищній раді, спонсорам, батькам за останні роки садочок змінився і розквіт: було змінено покриття даху, утеплені стіни будівлі, встановлені пластикові вікна та двері, добудована веранда, зроблений капітальний ремонт другого поверху, облаштовані казкові куточки на території дитячого садка. А коли заходиш до групи, то ніби потрапляєш у казку: тут тобі і нові меблі, і яскраві іграшки, і затишні спальні, і любов та тепло працівників. Колектив працівників «Журавлика» – закохані у свою професію люди, які працюють творчо, з іскринкою. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій.

Кiлькiсть переглядiв: 101